پسورد دانشگاه ها برای دانلود مقاله - اکانت دانشگاهی

معرفی سایت نکس وان موزیک دنیایی متنوع از آهنگ های محلی
امروز پنجشنبه 10 اسفند 1402
تبليغات تبليغات

معرفی سایت نکس وان موزیک دنیایی متنوع از آهنگ های محلی

موسیقی جهانی http://nexonemusic.ir یک مقوله موسیقی است که شامل سبکهای مختلف موسیقی از سراسر جهان است ، از جمله موسیقی سنتی ، موسیقی نیمه سنتی و موسیقی که بیش از یک سنت فرهنگی در هم آمیخته است. ماهیت فراگیر موسیقی و انعطاف پذیری موسیقی جهانی به عنوان یک مقوله موسیقی موانعی در برابر تعریف جهانی ایجاد می کند ، اما اخلاق مورد علاقه آن از نظر فرهنگی عجیب و غریب در توصیف ژانر مجله fRoots به عنوان "موسیقی محلی از آنجا" محصور شده است. [1] [2]

دانلود اهنگ مادر


صنایع موسیقی در اروپا و آمریکای شمالی به این موسیقی محلی دیگر که از "پاپ و سنت های عامیانه آمریکای شمالی یا بریتانیا" تبعیت نمی کند [3] اصطلاح جذاب "موسیقی جهانی" داده شده است. [4] این اصطلاح در دهه 1980 به عنوان مقوله بازاریابی موسیقی سنتی غیر غربی رواج یافت.

دانلود اهنگ تکنو برای پارتی

اصطلاح "موسیقی جهان" را به رابرت ای. براون ، متخصص موسیقی شناسی ، که آن را در اوایل دهه 1960 در دانشگاه وسلیان در کانکتیکات ابداع کرد ، احراز کرد ، جایی که وی در دوره کارشناسی از طریق برنامه های دکترا در این رشته توسعه یافت. برای افزایش روند یادگیری (جان هیل) ، وی بیش از دوازده مجری بازدید کننده از آفریقا و آسیا را دعوت کرد و یک سری کنسرت موسیقی جهانی را آغاز کرد. [10] [11] این اصطلاح در دهه 1980 به عنوان وسیله بازاریابی / طبقه بندی در رسانه ها و صنعت موسیقی رایج شد. [12] چندین تعریف متناقض برای موسیقی جهان وجود دارد. یکی اینکه متشکل از "همه موسیقی های جهان" است ، اگرچه چنین تعریف گسترده ای اصطلاح را تقریباً بی معنی می کند.

دانلود آهنگ فرانسوی معروف خواننده زن

نمونه هایی از اشکال رایج موسیقی محلی شامل اشکال مختلف موسیقی کلاسیک غیر اروپایی (به عنوان مثال موسیقی guzheng چینی ، موسیقی راگای هند ، شعارهای تبتی) ، موسیقی محلی اروپای شرقی (به عنوان مثال موسیقی دهکده بالکان ، رمز و راز صدای بلغارستان) ) ، موسیقی محلی اسکاندیناوی ، موسیقی لاتین ، موسیقی اندونزیایی ، و اشکال مختلف موسیقی محلی و قبیله ای خاورمیانه ، آفریقا ، آسیا ، اقیانوسیه ، آمریکای مرکزی و جنوبی.

دانلود اهنگ دختر چه مهربونه


دسته گسترده موسیقی جهان شامل اشکال جداگانه موسیقی قومی از مناطق مختلف جغرافیایی است. این گونه های موسیقی بی نظیر معمولاً به دلیل ریشه های بومی با هم دسته بندی می شوند. در طول قرن بیستم ، اختراع ضبط صدا ، سفرهای هوایی بین المللی کم هزینه و دسترسی مشترک به ارتباطات جهانی بین هنرمندان و عموم مردم ، پدیده ای مرتبط با آن به نام موسیقی "کراس اوور" را بوجود آورده است. نوازندگان از فرهنگ ها و مکان های مختلف می توانند به راحتی به موسیقی ضبط شده از سراسر جهان دسترسی پیدا کنند ، موسیقی دانان بازدید کننده از فرهنگ های دیگر را ببینند و بشنوند و برای پخش موسیقی خود به کشورهای دیگر سفر کنند و یک ذوب ذوب تأثیرات سبک را ایجاد کنند. در حالی که فناوری ارتباطی امکان دسترسی بیشتر به اشكال ناشناخته موسیقی را فراهم می كند ، فشارهای تجاری نیز خطر افزایش همگونی موسیقی ، تار شدن هویت های منطقه ای و از بین رفتن تدریجی شیوه های سنتی ساخت موسیقی محلی را به همراه دارد. [15]

اهنگ ارام برای خواب

از زمانی که صنعت موسیقی این اصطلاح را پایه گذاری کرد ، دامنه کاملتری از آنچه یک مصرف کننده موسیقی متوسط ​​به عنوان موسیقی "جهانی" تعریف می کند ، در بازار امروز گسترش یافته است و شامل ترکیبی از سنت ها ، سبک و تفسیر موسیقی قومی [9] و ژانرهای مشتق موسیقی جهان است. ساخته شده است برای نشان دادن این هیبریدها ، مانند همجوشی قومی و جهان. نمونه های خوبی از تلفیق ترکیبی ، ترکیبی ایرلندی-آفریقای غربی از سیستم صوتی Afro Celt ، [16] صدای پان فرهنگی AO Music [17] و موسیقی محلی جاز / فنلاندی Värttinä ، [18] هر کدام سایه هایی از تأثیر معاصر و غربی را به خود اختصاص می دهد - عنصری که به طور فزاینده ای در ژانرهای گسترش موسیقی جهان قابل توجه است.

دانلود آهنگ ولنتاین خارجی

ضرب جهانی و تلفیق قومی همچنین می تواند اصوات خاص بومی را با عناصر آشکارتر پاپ غربی ترکیب کند. نمونه های خوب آلبوم Graceland از Paul Simon است که در آن موسیقی mbaqanga آفریقای جنوبی شنیده می شود. کار پیتر گابریل با خواننده صوفی پاکستانی نصرت فاتح علی خان ؛ پروژه جنگل عمیق ، که در آن حلقه های صوتی از غرب آفریقا با بافت های ریتمیک غربی و ساختار هماهنگی غربی ترکیب شده است. و کار انبه ، که موسیقی پاپ و راک را با عناصر جهان ترکیب کرد.

دانلود آهنگ سه بعدی خارجی

بسته به سبک و سیاق ، موسیقی جهان گاهی می تواند ژانر موسیقی عصر جدید را به خود اختصاص دهد ، مقوله ای که اغلب شامل موسیقی محیطی و اصطلاحات بافتی از منابع ریشه های بومی است. نمونه های خوب آن کاسه های تبتی ، آواز گلو تووان ، شعارهای گرگوریایی یا موسیقی فلوت بومی آمریکاست.

دانلود گلچین و ۲۲ بهمن

موسیقی جهانی که با موسیقی عصر جدید ترکیب شده است صدایی است که به آرامی در ژانر ترکیبی "تلفیق قومی" طبقه بندی می شود. نمونه هایی از همجوشی قومی عبارتند از "چهره به چهره" ساخته نیکلاس گان از فراتر از گرند کانیون ، با فلوت معتبر بومی آمریکا همراه با سینتی سایزر ، و "چهار جهان" از موسیقی گراند کانیون ، با کلمات گفته شده از Razor Saltboy از ناواو ملت هند.

دانلود آهنگ تالشی

دسته بندي: پسورد دانشگاه های معتبر,دانلود رایگان مقاله,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد