پسورد دانشگاه ها برای دانلود مقاله - اکانت دانشگاهی

انتخاب اجاق گاز مناسب برای آشپزی و استفاده از فر
امروز یکشنبه 12 آذر 1402
تبليغات تبليغات

انتخاب اجاق گاز مناسب برای آشپزی و استفاده از فر

اجاق گاز خوب چی بخرم؟ اگر به دنبال بازی آشپزی خود هستید ، اکنون زمان ایده آل برای سرمایه گذاری در یک طیف جدید اجاق گاز و مدرن سازی آشپزخانه شماست.

مدل های موجود در لیست ما از اجاق گاز تا اجاق گاز مجهز به گاز هوشمند با ویژگی های اتوماسیون متفاوت است. حتی در برخی از آنها سرخ کردنی وجود دارد. آنها همچنین به اشکال ، اندازه ها و سبک های مختلفی ارائه می شوند. در اینجا انتخاب های ما برای بهترین دامنه های اجاق گاز در سال 2020 آورده شده است ، از جمله محدوده همرفت اجاق گاز دوقلو 30 اینچ GE. با استفاده از این اجاق می توانید از فر بالا برای پخت سریعتر یا همزمان استفاده کنید.
ممکن است بپرسید محدوده چیست؟ range یک اصطلاح عمومی برای لوازم آشپزخانه با صفحه آشپزخانه و اجاق گاز است که در یک واحد قرار گرفته است. "اوه ،" شما احتمالاً فکر می کنید ، "منظور شما یک اجاق گاز است." یا شاید شما کلمه "اجاق" را ترجیح می دهید. بسته به جایی که بزرگ شده اید ، اصطلاحات شما برای این دستگاه متفاوت است. هرچند همه ما در یک مورد اتفاق نظر داریم: چه بخواهید سوپ کنسرو را گرم کنید و چه یک رست برای یک مهمانی بزرگ بپزید ، طیف وسیعی از غذاهای آشپزخانه شماست و می تواند تجربه روزانه تهیه غذا را ایجاد یا از بین ببرد.

 

انتخاب یک اجاق گاز خوب


چهار نوع مختلف دامنه وجود دارد: گاز ، برق ، القایی و دوگانه سوز. احتمالاً شما در مورد اینکه آیا گاز یا الکتریسیته نتایج پخت بهتری به شما می دهد ، بحث دائمی را شنیده اید ، اما شاید در مورد دامنه های دوگانه سوز یا القایی چیزی نشنیده باشید. دامنه های دوگانه سوز فقط این موارد است: آنها هر دو سوخت گازی و الکتریکی را ترکیب می کنند ، به طور معمول به صورت یک اجاق گاز با یک اجاق برقی. محدوده های القایی دارای اجاق گاز های الکتریکی و اجاق های الکتریکی (تولید گرما در ظروف آشپزی شما با قدرت یک میدان مغناطیسی) هستند.

در حالی که این انواع مختلف سوخت برای انواع بسیار مختلف سرآشپزها جذاب است ، ما دامنه های بسیار زیادی را آزمایش کرده ایم و همه آنها را با همان معیارها ارزیابی کرده ایم: سهولت استفاده ، سرعت و قابلیت های پخت و پز. پس از ساعت های بی شماری در آزمایشگاه ، با اطمینان می توانیم بگوییم که برخی از بهترین دامنه ها را در آنجا پیدا کرده ایم. سامسونگ NX58K9500WG (در Best Buy با قیمت 2،069.99 دلار موجود است) به دلیل جوشاندن سریع آب و حتی پختن ، گاز مورد علاقه ماست.

ما همچنین الکترولوکس EI30EF45QS را دوست داریم (که در هوم دپوت با محدوده برقی 2،204،10 دلار موجود است زیرا مشعلهای آن می توانند به شدت داغ شوند یا کاملاً دم بکشند).

اینها به ترتیب بهترین دامنه هایی هستند که ما آزمایش کردیم.

    بهترین محدوده گاز: سامسونگ NX58K9500WG
    بهترین برد الکتریکی: Electrolux EI30EF45QS
    بهترین برد دوگانه سوز: KitchenAid KSDB900ESS
    بهترین محدوده القایی: Frigidaire Gallery FGIH3047VF
    بهترین برد دو کوره: محدوده گاز LG LDG4315ST
    برد الکتریکی Frigidaire FPEH3077RF
    برد الکتریکی بوش HEI8054U
    دامنه القایی Frigidaire FGIF3036TD
    محدوده گاز LG LRG4115ST
    محدوده الکتریکی سامسونگ NE59J7850WS
    محدوده الکتریکی سامسونگ NE59M6850SS
    دامنه القایی GE Profile PHS930SLSS
    محدوده گاز سامسونگ NX58H5600SS
    برد الکتریکی Frigidaire FPEF3077QF


به نقل از اجاق ایران اجاق گاز پایین از همرفت استفاده می کند ، بنابراین یک فن هوای گرم اطراف را برای پخت و پز سریع تر و یکنواخت تر می کند. بالای این محدوده پنج عنصر پخت و پز وجود دارد ، اگرچه یکی فقط یک گزینه روشن / خاموش است که با گرم کردن غذا در دمای پایین غذا را گرم نگه می دارد. از نظر تطبیق پذیری - با دو کوره ، همرفت و یک عنصر گرم کننده - محدوده همرفت برقی دوگانه برقی GE 30 اینچ چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

بهترین مارک اجاق گاز مشخصات اجاق گاز خوب اجاق گاز پیلوت خوبه؟


نابع سوخت رنج ، اجاق گاز و اجاق گاز


آیا گاز طبیعی به عنوان یک وسیله برق در خانه شما موجود است؟ برای تأمین برق اجاق گاز برقی یا گاز به اتصالات برقی یا گازی احتیاج دارید. یک اجاق گاز با دامنه دوگانه به هر دو شکل انرژی نیاز دارد ، که اغلب مشعل های گازی ورزشی در بالا و یک اجاق گاز همرفت الکتریکی در زیر برای نتایج عالی هستند.
اندازه گیری دقیق آشپزخانه را انجام دهید

هنگامی که گزینه های سوخت خود را تأیید کردید ، آشپزخانه و فضای تعیین شده برای وسایل جدید خود را اندازه بگیرید. برای اطمینان از تناسب کامل ، به دنبال دستورالعمل نصب در محدوده ، صفحه آشپزخانه یا اجاق گاز دیواری مورد نظر خود باشید.
نکته

اکثر لوازم پخت و پز داخلی تضمین مناسب را ارائه می دهند. قبل از خرید حتماً خط مشی های هر سازنده را بررسی کنید.

    دامنه های خرید
    هودهای رنج را خریداری کنید
    دامنه های سوخت دوگانه را خریداری کنید

سبک خود را انتخاب کنید


اجاق گاز توکار و آشپزخانه


اجاق گاز: به صورت مستقل یا ساخته شده در یک فضای پیشخوان یا جزیره ، اجاق گاز روی سطح یک سطح صاف را ارائه می دهد ، عناصر گرما را برای ساطور کردن ، جوشاندن ، پختن یا سرخ کردن فراهم می کند.


اجاق گاز: با محفظه ای که برای جوشاندن ، پخت ، تفت دادن یا از دست دادن آب بدن استفاده می شود ، این مواد لازم برای پخت و پز بدون بخار را می توان در یک دیوار نصب کرد یا با یک آشپز مجاور ترکیب کرد.


محدوده: اجاق گاز با ترکیبی از اجاق گاز و اجاق گاز است و محبوب ترین نوع دستگاه داخلی برای پخت و پز است. محدوده ها معمولاً بین 20 اینچ و 48 اینچ طول دارند و گزینه های زیادی برای سبک و جایگذاری ارائه می دهند.

    فرهای دیواری را بخرید
    آشپزخانه ها را بخرید

تفاوت اجاق گاز توکار و روکار

بهترین مارک اجاق گاز فردار ایرانی نی نی سایت

اجاق گاز خوب نی نی سایت

اجاق گاز آلتون خوبه؟


آنچه باید درباره محدوده اجاق گاز بدانید


اصطلاحات اجاق گاز و دامنه معمولاً به جای یکدیگر استفاده می شوند. با این حال ، اجاق گاز وسیله ای برای پخت و پز است که فاقد اجاق گاز است ، در حالی که محدوده آن یک وسیله یک تکه است که ترکیبی از یک میز و اجاق گاز است. اغلب ، اجاق گاز را می بینید که به عنوان آشپزخانه یا اجاق گاز شناخته می شود و حتی بعضی از آنها قابل حمل هستند.


منابع سوخت محدوده


محدوده های گاز: محدوده های مجهز به گاز طبیعی حاوی مشعل هایی هستند که شعله های آتش را منتشر می کنند. پخت و پز با گاز امکان کنترل دقیق تر سطح شعله و حتی توزیع گرما را فراهم می کند. چند نکته منفی در مورد گاز این است که شعله می تواند ناپایدار باشد و خطوط گاز نشت کنند.


محدوده های الکتریکی: محدوده های الکتریکی با استفاده از سیم پیچ های الکتریکی یا یک صفحه آشپزخانه و سرامیک شیشه ای طبخ می کنند. میزهای آشپزی برقی در مقایسه با محدوده های گاز ، گرما و قابلمه ها را با ثبات بیشتری ارائه می دهند و تمیز کردن آنها آسان است. با این حال ، محدوده های الکتریکی از برق زیادی استفاده می کنند و در هنگام قطع برق از کار نمی افتند.


دامنه های دوگانه سوز: دامنه های سوخت دوتایی نیز در دسترس هستند که هم دارای اجاق گازهای شعله ای گاز برای اجاق گاز قدرتمند و هم اجاق های برقی همرفت هستند که غذای ظریف را به طور یکنواخت پخت می کنند.


به نقل از مهیار گاز محدوده های القایی: محدوده های القایی اغلب پیشرفته ترین گزینه ها از نظر فنی هستند. یک آشپز القایی از یک میدان الکترومغناطیسی استفاده می کند تا فقط غذای شما و ظروف آشپزی را گرم کند. برخلاف هر نوع دامنه برقی یا گازی ، این مدل ها قادر به جوشاندن آب هستند در حالی که سطح آشپزخانه و سطح آشپزخانه اطراف را لمس می کنند. به دلیل این فناوری منحصر به فرد فعال کننده تماس ، انرژی کمتری از طریق گرما خارج می شود قبل از رسیدن به غذا. از آنجا که سطح تابه داغ نمی شود ، پاکسازی مطمئن تر و راحت تر از وسایل آشپزخانه گازی یا برقی است.


تنظیمات محبوب محدوده


این گاز ، برق ، دو سوخت یا دامنه القایی باشد ، این نوع محبوب لوازم خانگی با سه تنظیمات اصلی متناسب با طرح های مختلف آشپزخانه ارائه می شوند.


مستقل: محدوده های مستقل دارای کناره های کناری و کنسول عقب یا جلو هستند. این واحدها می توانند بین کابینت ها قرار بگیرند یا به تنهایی ایستاده و دارای یک صفحه پشت صفحه متصل باشند که معمولاً حاوی ویژگی های کنترل است. آنها به طور سنتی در پایین کشوهای گرم کننده یا ذخیره سازی دارند.


Slide-In: محدوده های کشویی گاز و برقی ظاهر سفارشی تری دارند. آنها با اضلاع پایان یافته یا ناتمام می آیند. نسخه های جانبی تمام شده ممکن است در هر برنامه ای مورد استفاده قرار گیرند ، در حالی که مدل های ناتمام برای نصب صحیح نیاز به کابینت دو طرف دارند. اسلایدها صفحه پشتی متصل ندارند و در جلو یا صفحه آشپزخانه کنترل دارند. آنها معمولاً دارای کشوهای گرم کننده / نگهدارنده هستند.


رها کردن: دامنه های الکتریکی و گازی قطره ای مانند کشویی ها به نظر می رسند ، دارای کنترل هایی در جلو ، اما روی پایه کابینت قرار می گیرند و ممکن است برای تنگ بودن نیاز به اصلاح کابینت داشته باشند. کشوهای گرم کننده ندارند.


علاوه بر اینکه می توانید نحوه ادغام برد شما در آشپزخانه را به صورت سفارشی تنظیم کنید ، تعدادی گزینه سبک برای اتمام و دستگیره وجود دارد. گریت در چندین ماده موجود است ، مانند چدن یا سرامیک که به راحتی تمیز می شود.

دسته بندي: پسورد دانشگاه های معتبر,دانلود رایگان کتاب,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد